Technikos Meistrai

a worker is concentrating on processing a wooden Board on a circular machine

Remontuoti ar išmesti?

Europos Sąjungos aplinkosaugos iniciatyvos skatina gamintojus kurti ne tik kokybiškus, funkcionalius ir saugius produktus, bet ir patvarius, ilgaamžius, su galimybe pataisyti, suremontuoti, o galiausiai – ir perdirbti.

Įrankių remontas – tai mūsų duona, todėl palaikome gamintojus, kuriems tai svarbu. Esame patikimi jų partneriai ir visomis savo jėgomis bei žiniomis stengiamės prisidėti prie tvarios ekonomikos.

Turime užmezgę tiesioginius kontaktus su daugeliu gamintojų, aplankę jų gamyklas ir autorizuotus remonto centrus, dalyvavę jų rengiamuose seminaruose ir mokymuose. Tokį bendradarbiavimą tęsime ir pasibaigus karantino ribojimams – kad mūsų darbo kokybei keliami reikalavimai būtų pagrįsti mūsų meistrų gebėjimais ir žiniomis.

Garantinis remontas – tai geriausias gamintojų pasitikėjimo mūsų dirbtuvėmis įrodymas. Taisome ir pasibaigus garantijai – pogarantinis remontas atliekamas visų žinomų gamintojų įrankiams ir prietaisams.

Tokios remonto paslaugos Vilniuje teikiamos jau daugiau kaip 15 metų.

Įrankių remontas Vilniuje nėra mūsų vienintelis „teritorinis“ darbo laukas. Turime klientų visoje Lietuvoje, net ir Latvijoje bei Estijoje.

Remonto paslaugos gali būti suteikiamos kliento darbo vietoje – mūsų meistras atvažiuoja, atlieka techninę apžiūrą, pataiso smulkius gedimus, pakeičia susidėvėjusias dalis, išsiveža sugedusius įrankius ir prietaisus, kurių negali sutvarkyti vietoje.

Taisyti, išmesti ar pirkti naują?” – apie tai geriausiai žino specialistai, kurie tiksliausiai įvertins remonto ilgalaikiškumą ir išlaidas – ar jie ilgojoje perspektyvoje neviršys naujo įrenginio kainos.

Jeigu įrankis ar prietaisas sugedo, pirma susiekite su mumis ir kartu nustatysime, kas geriau – taisyti ar pirkti naują.